هفت سرنشین یک خودرو پراید در تصادفی در استان همدان جان باختند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 ایرنا: رییس پلیس راه استان همدان گفت: برخورد سواری پراید با اسکانیا در فاصله یک کیلومتری جاده کبودرآهنگ – خان آباد منجر به مرگ هفت سرنشین پراید شد.

سرهنگ علی فکری  افزود: در این سانحه که عصر امروز رخ داد به علت شدت بالای تصادف همه سرنشینان سواری پراید شامل چهار کودک ۲، ۶ ، ۱۲ و ۱۶ ساله و سه بزرگسال جان خود را از دست دادند.

وی اضافه کرد: بررسی های اولیه گویای این است که انحراف به چپ پراید منجر به برخورد پهلوی سمت راست خودرو با اسکانیا شده است با این وجود بررسی دقیق پلیس ادامه دارد.

سرهنگ فکری بیان کرد: محور کبودرآهنگ- خان آباد یک مسیر فرعی مسطح، دو طرفه با عرض هفت متر است با این وجود از محورهای حادثه خیز استان نیست.

وی افزود: عید غدیر سال گذشته چهار نفر در سانحه جاده ای مسیر غارعلیصدر جان باختند بنابراین امسال توان پلیس برای پیشگیری از بروز سانحه در سه محور غارعلیصدر. قهاوند و آورزمان ملایر معطوف شد.

سرهنگ فکری گفت: این سانحه فوتی در یک محور فرعی رخ داده که با توجه به وجود بیش از سه هزار کیلومتر راه فرعی در همدان، نمی توان همه این مسیرها را کنترل کرد بنابراین توجه به توصیه های پلیس و پرهیز از عجله و شتاب برای رسیدن به مقصد ضروری است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا