وزیر فرهنگ: شرایط خبرنگاران مطلوب نیست

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در رشته توئیتی از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی در برگزاری جشنواره ملی رسانه‌های کشور قدردانی و در عین حال بر رفع مشکل مسکن، بیمه و امنیت شغلی خبرنگاران به‌عنوان حداقل وظیفه دولت‌ها تاکید کرد.

آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، در توئیت محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است:

«از همکاران خوبم در معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی و برگزارکنندگان جشنواره ملی رسانه‌های کشور صمیمانه تشکر می‌کنم. بماند به یادگار…»

وی همچنین عنوان کرده است: «معتقدم خبرنگاری نیز شغل انبیاست. به این پیامبران بشارت و انذار دهنده ادای احترام می‌کنم. خدارا شاکریم که بعد از وقفه‌ای ده ساله، جشنواره رسانه‌های کشور به خوبی برگزار شد. نفس این جشنواره‌ها توجه به رسانه و اهمیت آن است، اما شرایط خبرنگاران شرایط مطلوبی نیست.»

وزیر فرهنگ در پایان تاکید کرده است: «با تلاش بیشتر در دولت مردمی باید کاستی سال‌های گذشته را جبران کرد؛ به نظر من رفع مشکل مسکن، بیمه و امنیت شغلی حداقل وظیفه دولت‌ها است و باید کاستی‌های گذشته جبران شود. یاد و خاطره مرحوم دعایی و مرحوم افروغ را امروز در حضور خانواده‌هایشان گرامی داشتیم و از یک عمر مجاهدت‌های دکتر توکلی تقدیر کردیم.»

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا