واکنش شهرداری گرگان به پرداخت نشدن قرارداد بسکتبالیست‌ها

مدیرعامل باشگاه شهرداری گرگان گفت: ۷۰ درصد قرارداد بازیکنان تیم بسکتبال را پرداخت کرده‌ایم و مابقی هم پس از بررسی برخی موارد تسویه می‌شود.

محمدرضا سیدالنگی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مشکلات مالی باشگاه شهرداری گرگان و برخی اعتراض‌های پیش آمده توسط بازیکنان به دلیل پرداخت نشدن مطالباتشان، توضیح داد: ابتدا باید تاکید کنم که ما تا همین امروز طبق بندهای ذکر شده در قراردادها پیش رفته‌ایم و همه بازیکنان ما ۷۰ یا بیش از ۷۰ درصد قرارداد خود را دریافت کرده‌اند. یک مبلغی از قراردادهای آنها باقی مانده تا پس از بررسی‌های مورد نیاز، آن مبالغ باقی مانده را هم پرداخت کنیم. 

او گفت: بخاطر برخی مسائل نیاز بود که اصل قراردادها به همراه خود بازیکنان حضور داشته باشند تا سازماندهی کنیم چون برای برخی از دوستان موارد پرداختی فی‌مابین شفاف نشده است.  من فکر می‌کنم شهرداری گرگان طی این سال‌ها حسن نیت خود را نشان داده و همواره دوست دارد در ورزش فعال باشد. همیشه نیز همه سعی خود را کرده تا حق کسی ضایع نشود. دوستان نگران نباشند، هیچ رقمی از قراردادشان نزد باشگاه نخواهد ماند.


بیشتر بخوانید:
                          واکنش تند ملی‌پوش بسکتبال به تسویه حساب نکردن شهرداری گرگان


مدیرعامل باشگاه شهرداری گرگان درباره مذاکرات این تیم با بازیکنان مد نظرش برای فصل پیش رو نیز گفت: ما با ۱۲ بازیکن مذاکراتی داشته‌ایم و حدودا ۵ قرارداد نهایی شده است که تنها باید امضا شوند. الباقی نفرات هم نه اینکه به نتیجه نرسیده‌ باشیم، اما نیاز است مذاکرات را ادامه دهیم تا توافقات نهایی حاصل شود. به زودی لیست نهایی را معرفی می‌کنیم.

سیدالنگی در پاسخ به این سوال که چرا با وجود دو فصل قهرمانی مهران حاتمی با شهرداری گرگان، این سرمربی را در تیم نگه نداشتند؟ توضیح داد: ما کمیته‌ای تشکیل داده‌ایم که سیاست گذاری می‌کند و در این بین آقایان حاتمی و هاشمی بالاترین نمره را آورده بودند. نهایتا بر سر موضوعات ریزتر آقای هاشمی انتخاب شدند و این جایگاه به او تعلق یافت.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا