روزنامه جوان درباره هدیه‌های مردانه و عجیب به زنان ورزشکار ملی‌پوش: می‌خواهند زنان را عصبانی کنند تا از ایران بروند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

روزنامه جوان به اهدای هدیه مردانه به کیمیا زارعی، ملی‌پوش کشور اعتراض کرده و مدعی شده برخی می‌خواهند با این کار زنان ورزشکار را عصبانی و ناامید کنند تا از ایران بروند.

روزنامه جوان نوشت: کیمیا زارعی، ملی‌پوش روئینگ کشورمان که در مسابقات مسکو در قایق سبک‌وزن همراه با نازنین ملایی صاحب مدال برنز شد با هدیه عجیب مسئولان استان همدان غافلگیر شد. هدیه‌ای که بدون تردید یک توهین آشکار به ورزشکاران بانوی ایران‌زمین تلقی می‌شود و ضربه روحی جبران‌ناپذیری به این بانوی مدال‌آور ورزش کشور وارد می‌کند.

این روزنامه در ادامه نوشته است: چگونه است که فوتبال و فوتبالیست، حتی برای باختن هم حواله واردات پورشه و مازراتی می‌گیرد، اما بقیه که مدال کسب می‌کنند و پرچم کشور را بالا می‌برند یا کتری و قوری نصیب‌شان می‌شود یا کارت هدید چند میلیونی یا ست چرم سه تکه که معلوم نیست چند وقت در انبار‌های ادرات استانی خاک خورده و حالا که فایده‌ای ندارد توسط آقایان بذل و بخشش می‌شود. 

جوان سپس مدعی شده است: یک شیطنت خاص در این ماجرا دیده می‌شود. شیطنتی که با کتری و قوری شروع شد و امروز با ست چرم مردانه ادامه پیدا کرده از استان البرز تا همدان و معلوم نیست اگر جلوی آن گرفته نشود بار سوم در کجا این اتفاق بیفتد، اما هرچه هست گویا قصد عصبانیت و ناامید کردن ورزشکاران مدال‌آور، به‌خصوص بانوان ورزشکار در میان است تا در نهایت به جایی برسند که همه چیز را رها کنند و بروند. 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا