مسیر بازگشت بمب نقل‌وانتقالات پرسپولیس هموار شد

آفتاب‌‌نیوز :

امروز و بعد از نخستین جلسه کارگروه ناظر بر دستورالعمل‌های قراداد‌ها برخی تغییرات نسبت به قوانین جدیدی که وضع شده بود اعمال شدند. یکی از مهمترین مصوبات این جلسه را می‌توان در بند دوم دید جایی که مقرر شد بازیکنان ایرانی حاضر در لیگ‌های پایین‌تر از لیگ برتر کشور مبدا که قصد حضور در مسابقات «لیگ برتر و لیگ یک» کشور را دارند مشمول بند ۲۳ دستور العمل ناظر به انعقاد قرارداد‌ها محسوب نمی‌شوند. 

این در حالی است که پیش از این بازیکنان ایرانی حاضر در لیگ‌های پایین‌تر دیگر سهمیه خارجی محسوب نشده و می‌توانند با تیم‌هایی در لیگ برتر و لیگ یک قرارداد امضا کنند. یکی از مهمترین چهره‌هایی که بعد از این اتفاق درباره او صحبت می‌شود محمدنادری است که به واسطه حضور در تیم آلتای اسپور و در لیگ دسته یک ترکیه بازی می‌کرد با مشکل عقد قرارداد با تراکتور مواجه شده بود. 

اما این قانون می‌تواند راه بازگشت برخی ستاره‌های دیگر را هم هموار کند. بازیکنانی مانند سعید عزت اللهی و امیرعابدزاده که در لیگ‌های دسته پایین‌تر کشور‌های دانمارک و اسپانیا بازی کرده اند نیز می‌توانند بدون آنکه سهمیه بازیکن خارجی را بگیرند با تیم‌های ایرانی قرارداد ببندند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا