هنجارشکنان عفاف و حجاب بدانند در مقابل آنان خواهیم ایستاد

جانشین فرمانده فراجا گفت: امروز پلیس استوارتر از گذشته به وظیفه خود عمل می‌کند و همه استکبار جهانی از شیطان بزرگ گرفته تا مزدوران داخلی، قاچاقچیان موادمخدر و هنجارشکنان عفاف و حجاب بدانند در مقابل آنان خواهیم ایستاد.

به گزارش ایسنا، سردار قاسم رضایی در مراسم تشییع دو تن از شهدای فراجا در یاسوج گفت: تشییع با شکوه شهدا به همه نشان داد که انقلاب و آرمان‌های آن زنده است و این دو شهید بزرگوار خوشحال هستند که راهشان زنده و ادامه خواهد داشت. امروز این جا هستم تا از همه همرزمان در سپاه همیشه در صحنه، بسیج مقتدر و کارکنان جان برکف فراجا تقدیر و تشکر کنم.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با عرض تبریک و تسلیت مجدد به خانواده شهیدان “امینی مهر” و “درخشان فر” ادامه داد: پدر و مادر، فرزند ۱۲ ساله و ۷ ماهه هر دو شهید، ما را شرمنده کردند و با درس شجاعت، بصیرت، باعث شده ما در دفاع از ارزش های انقلاب نسبت به گذشته استوارتر  و محکمتر به وظیفه خود عمل کنیم.

بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، رضایی با تاکید بر اینکه امروز فراجا استوارتر از گذشته به وظیفه خود عمل خواهد کرد، گفت:  امروز همه استکبار جهانی از شیطان بزرگ گرفته تا مزدوران داخلی، قاچاقچیان موادمخدر و هنجارشکنان عفاف و حجاب بدانند در مقابل آنان خواهیم ایستاد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا