یک رسانه ورزشی: مسئولان استقلال به حسینی گفته اند برای بازگشت به تیم باید ۱۷ میلیارد تخفیف بدهد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

خبر ورزشی نوشت: استقلال همچنان با معضل عدم یارگیری مناسب در فصل نقل و انتقالات دست و پنجه نرم می‌کند.

با وجود اینکه کمتر از ۳ هفته به آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر باقیمانده است، استقلال همچنان در بحث نقل و انتقالات ضعیف عمل کرده و جواد نکونام به شدت از عملکرد مدیران باشگاه بابت یارگیری دلخور است. استقلال در درون دروازه هم مشکل دارد و تا اینجای کار نتوانسته در این عرصه موفق عمل کند.

حسین حسینی چند وقت قبل با انتشار متنی در فضای مجازی خداحافظی خود از استقلال را اعلام کرد و اگرچه حالا مدنظر پیکان قرار گرفته اما هنوز قرارداد رسمی با این باشگاه تهرانی منعقد نکرده است. آخرین خبر در این رابطه حکایت از آن دارد که برخی مسئولان باشگاه استقلال به صورت غیر رسمی به حسینی پیغام داده و گفته‌اند اگر می‌خواهد به استقلال برگردد، مشکلی ندارد چون جواد نکونام با این بازیکن هیچ اصطکاکی پیدا نکرده است اما باید در میزان دریافتی خود حسابی تجدید نظر کند.

با وجود اینکه حسین حسینی فصل گذشته چیزی حدود ۲۵ میلیارد تومان با استقلال قرارداد داشت اما ظاهراً استقلالی‌ها حالا در پیغام خود به این سنگربان گفته‌اند فقط می‌توانند بابت یک فصل قرار داد مبلغ ۸ میلیارد به او بپردازند. به عبارت دیگر اگر کاپیتان فصل قبل آبی پوشان بخواهد برگردد باید ۱۷ میلیارد تومان به باشگاه استقلال تخفیف بدهد. اتفاقی که تحقق آن عجیب به نظر می‌رسد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا