ویسی: خریدهای خوبی داشته‌ایم/۳ بازیکن عراقی به ما کمک می‌کنند

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می گوید نسبت به بودجه باشگاه توانسته اند خریدهای خوبی برای لیگ بیست و سوم داشته باشند.

به گزارش ایسنا، عبدالله ویسی درباره روند برگزاری اردوهای تیمش در شهرکرد و تهران اظهارکرد: از ۱۵ تیرماه اردویی ۱۰ روزه در شهرکرد برگزار کردیم که در جریان این اردو نیز دو بازی دوستانه سبک داشتیم و به شناخت کلی از نفرات تیمم دست پیدا کردم.

وی بیان کرد: بازیکنانم در اردوی شهرکرد علاوه بر بحثهای تاکتیکی از نظر اخلاقی و رفتاری نیز با هم هماهنگ شدند و نسبت به هم شناخت خوبی پیدا کردند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اکنون هم به منظور انجام بازی دوستانه با تیم های پرسپولیس، چادرملو و سایپا و شرکت در تستهای پزشکی، در اردوی تهران هستیم.

وی عنوان کرد: متاسفانه پنج بازیکن اصلی مان را در اختیار نداریم و امیدوارم قبل از شروع لیگ آن ها را در اختیار داشته باشیم و بتوانیم با یک تیم قدرتمند و توانمند لیگ را شروع کنیم.

ویسی با بیان این که نسبت به بودجه مان توانستیم خریدهای خوبی انجام دهیم، ادامه داد: بازیکنان جویای نام خوزستانی در لیگ های یک، دو و حتی سه را پیدا کردیم و از بازیکنان زیر ۲۳ سال تست گرفتیم و مطمئنا نهایت استفاده را از آن ها می بریم. حسین شنانی بازیکن خوزستانی شاغل در لیگ برتر را به خدمت گرفتیم و برای جذب یک بازیکن لیگ برتری جا داریم. همچنین سه ملی پوش عراقی را جذب کردیم که مطمئنا به ما کمک خواهند کرد. امیدوارم به زودی خبرهای خیلی خوبی برای هواداران داشته باشیم.

وی خطاب به هوداران تیمش نیز گفت: من به عنوان سرمربی تیم نفت به هواداران می گویم که اصلا نگران نباشند و مطمئنا روزهای خیلی خوبی خواهیم داشت و به ما کمک کنند تا اتفاقات بد برای ما رقم نخورد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا