شوک جدید به استقلال/ مهرداد محمدی فسخ می‌کند؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: بازیکن ملی پوش جدید استقلال با نقد نشدن چک پرداختی باشگاه به این مهاجم، می‌تواند قرارداد خود را فسخ کند!

 تیم فوتبال استقلال با سرمربیگری جواد نکونام امسال در نقل‌وانتقالات فقط توانسته دو بازیکن جدید را به خدمت بگیرد که حالا وضعیت یکی از این دو بازیکن هم برای ماندن یا رفتن نامشخص است تا شرایط برای آبی‌ها نگران‌کننده‌تر شود.

آرمین سهرابیان و مهرداد محمدی دو بازیکن ملی پوش استقلال هستند که در دوره مدیریت حجت کریمی در این تیم به جمع آبی ها ملحق شدند اما پس از گذشت نزدیک به ۱۰ روز از حضور این بازیکنان در استقلال، حالا مهرداد محمدی در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته تا شوک جدیدی به این تیم وارد شود!

چندین روز قبل قربان‌زاده، معاون وزیر اقتصاد و رئیس خصوص‌سازی در یکی از اتاق‌های کلاب هاوس در فضای مجازی با انتقاد از عملکرد مدیران قبلی استقلال اعلام کرده بود که «مهرداد محمدی برای عقد قرارداد با استقلال ۱۲ میلیارد تومان پیش پرداخت دریافت کرده است.»

طبق پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، ظاهرا روزی که مهرداد محمدی قرار بود به استقلال ملحق شود، با دریافت یک چک به مبلغ ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به تاریخ امروز (یکشنبه، ۲۵ تیر) قرارداد خود را با استقلال امضا کرده که در آن قید شده است در صورتی که این چک نقد نشود، این بازیکن می‌تواند قرارداد خود را فسخ کند.

با توجه به اینکه حساب باشگاه استقلال بسته است و امکان واریز و یا برداشت برای مسئولان این تیم وجود ندارد، این امکان برای هافبک ملی پوش آبی‌ها به وجود آمده است تا قرارداد خود را فسخ کند.

در حال حاضر امکان واریز دوباره پول به حساب محمدی نیست و در صورتی که محمدی تمایلی به ماندن در استقلال نداشته باشد، باشگاه نمی‌تواند جلوی جدایی این بازیکن را بگیرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا