بی‌نظمی کنسرت مجید سالاری را لغو کرد؛ نه صدای زنانه!

آفتاب‌‌نیوز :

کنسرت مجید سالاری (خواننده بندرعباسی) که پس از استقبال مخاطبان در تاریخ ۲۴ تیرماه،‌ قرار بود ۲۵ تیرماه هم روی صحنه برود، بنا بر دستور سالن فرهنگسرای نیاوران لغو شد و این اتفاق حواشی مختلفی را به همراه داشت. لغو این کنسرت در حالی بود که بنا بر آنچه تهیه‌کننده این کنسرت به ایسنا توضیح داد، کارهای اداری برگزاری کنسرت در سالن و اخذ مجوز آن صورت گرفته بوده است.

اکنون فرهنگسرای نیاوران درباره برگزار نشدن کنسرت «مجید سالاری» در روز یکشنبه ۲۵ تیرماه در فرهنگسرای نیاوران توضیحاتی ارائه کرده و اعلام کرده است:

«با توجه به حجم بالای فعالیت‌ها و اجرای برنامه‌های مختلف هنری در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران در تیرماه، از همان ابتدا قرار بر این بود که کنسرت آقای سالاری تنها یک شب و در دو سانس اجرا شود، منتهی با اصرار تهیه کننده این برنامه و رایزنی با گروه نمایش بلک‌لایت‌لند، اجرای آخر گروه نمایشی کنسل و یک روز مانده به شروع کنسرت، مجوزهای لازم برای تمدید یک شب دیگر به گروه داده شد. اما در شب اول اجرا و با توجه به بی‌نظمی، عدم همکاری و تاخیر یک ساعته در شروع برنامه که منجر به اعتراض گسترده مخاطبین شد، به تهیه‌کننده گروه اعلام شد این کنسرت برای روز بعد تمدید نخواهد شد.

در نهایت پس از آن، طی تماس با خواننده و سرپرست گروه «مجید سالاری» ضمن تقدیر از ایشان بابت همکاری شایسته با عوامل اجرایی فرهنگسرا، موارد و مشکلاتی که از سوی تهیه‌کننده رخ داده بود به اطلاع ایشان رسانده و عنوان شد تمدید کنسرت ایشان پس از ایام محرم و صفر در دستور کار قرار خواهد گرفت.

فرهنگسرای نیاوران به عنوان یکی از شاخص‌ترین مجموعه‌های فرهنگی و هنری کشور، همواره از هنرمندان و برنامه‌های هنری دارای مجوز حمایت می‌کند.»

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا