انتخابات بولینگ و بیلیارد ۳۱ تیر برگزار می‌شود؟

مجمع انتخابات فدراسیون بولینگ و بیلیارد در حالی روز شنبه ۳۱ تیر در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود که هنوز وضعیت تائید صلاحیت هاشم اسکندری برای شرکت در انتخابات نامشخص است.

علی سلطانپور در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا مجمع انتخابات فدراسیون بولینگ و بیلیارد در روز شنبه ۳۱ تیر برگزار می‌شود یا خیر؟ اظهار کرد: براساس اعلام دفتر امور مشترک فدراسیون‌های وزارت ورزش و جوانان مجمع انتخابات بولینگ و بیلیارد روز شنبه ۳۱ تیر ساعت ۱۰ صبح به ریاست محمد پولادگر برگزار می‌شود و تاکنون محمدرضا غلامزاده، کامبیز صنعتی و محمد ولی زاده ۳ کاندیدایی هستند که صلاحیت آنها از سوی نهادهای نظارتی وزارت ورزش و جوانان برای شرکت در انتخابات تایید شده و مشکلی برای برگزاری انتخابات وجود ندارد.

وی درباره وضعیت هاشم اسکندری سرپرست فدراسیون برای شرکت در مجمع انتخابات بولینگ و بیلیارد گفت: تا این لحظه خبری مبنی بر تایید صلاحیت وی جهت شرکت در انتخابات از سوی وزارت ورزش و جوانان دریافت نکرده‌ایم و طبق هماهنگی به عمل آمده با وزارت ورزش و جوانان و براساس اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی در صورت حضور دو سوم اعضای مجمع، انتخابات برگزار خواهد شد.

دبیر مجمع انتخابات فدراسیون بولینگ و بیلیارد در پاسخ به این سوال که در صورت عدم تایید صلاحیت هاشم اسکندری آیا تصور می‌کنید انتخابات برگزار شود یا خیر؟ گفت: این مساله بستگی به تصمیم وزارت ورزش و جوانان دارد که تکلیف این فدراسیون را مشخص کند. قطعا اگر به هر دلیلی مجمع تشکیل نشود این احتمال وجود دارد که انتخابات ابطال شود و ثبت‌نام جدید صورت بگیرد.

سلطانپور در پایان افزود: هاشم اسکندری در حال حاضر نایب رییس کنفدراسیون بولینگ و بیلیارد آسیا و سرپرست فدراسیون است و ۳ دوره ریاست این فدراسیون را برعهده داشته است. در صورت تایید صلاحیت برای چهارمین دوره در انتخابات این فدراسیون، برای تصدی پست ریاست رقابت خواهد کرد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا