یار خادم و رفیق دبیر!

صحبت‌های رییس سازمان لیگ فدراسیون کشتی و یکی از کاندیداهای ریاست این فدراسیون علیه چهره پرافتخاری همچون عباس جدیدی قسمت تاریک انتخابات روز پنج‌شنبه بود.

به گزارش ایسنا، عباس جدیدی هر بار که در انتخابات فدراسیون کشتی حاضر شده، بدون توهین به دیگران، فقط مطالبه گری داشته، سوالات و انتقاداتش را طرح کرده و از برنامه هایش برای کشتی ایران گفته است.

اما نه ۶ سال پیش در زمان انتخاب مجدد رسول خادم و نه روز پنج شنبه، برخورد خوبی با او نشد؛ آن زمان با خنده‌های معنادار مورد تمسخر قرار گرفت و اینبار فردی که به لحاظ کسب مدال و افتخار جهانی و آسیایی جایگاهی در کشتی ایران ندارد با جملاتی ناپسند به او حمله کرد.

به درست یا غلط بودن صحبت های جدیدی در مجمع روز پنج شنبه و ایراداتش به اساسنامه، کاری نداریم اما او اینبار هم به کسی توهینی نکرد، فقط آمد تا سوالات یا ابهامات خود را درباره اساسنامه و حق و حقوق کاندیداها مطرح کند و در آخر اینبار نیز به نشان اعتراض مجمع را ترک کرد.

سخنان یاری در زمانی که جدیدی در مجمع حضور نداشت به قدری نامناسب بود که پولادگر معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش که ریاست مجمع را بر عهده داشت بلافاصله از ادبیات این فرد درباره جدیدی انتقاد کرد.

براستی یاری در کجای کشتی ایران قرار داشته و دارد که به خود اجازه می دهد اینچنین به عباس جدیدی با ویترینی از مدال های جهان و المپیک که بسیاری او را جزو بهترین های تاریخ کشتی ایران و جهان می دانند، بتازد و چنین کلماتی را درباره‌اش به کار ببرد؟‌

نگاهی به پرونده حمید یاری در سال های گذشته نشان می‌دهد او یکی از افراد نزدیک به رسول خادم در زمان ریاست بر فدراسیون کشتی بود تا جاییکه به عنوان رییس هیات کشتی البرز انتخاب شد. پس از خادم نیز با بنی تمیم ارتباط بسیار نزدیکی داشت و با روی کار آمدن علیرضا دبیر نیز جزو افراد نزدیک به او شد و ریاست سازمان لیگ فدراسیون کشتی را بر عهده گرفت.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا