سردار فدوی: ما در سال گذشته با دست خالی ایستادگی کردیم، آن‌ها سلاح و کوکتل مولوتف داشتند / هنوز برخی از افراد در داخل متوجه نشدند که خبیثان بزرگ جهان شکست سال گذشته خود را پذیرفتند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 ایرنا: جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان امروز جرات ندارند یک تیر به سمت ایران شلیک کنند و دیگر از جنگ نظامی خبری نیست و مسئول جنگ فعلی وزارت خزانه داری آمریکا است.

سردار سرتیپ علی فدوی عصر سه‌شنبه در مراسم بزرگداشت شهید محمد قنبری (شهید ایذه) گفت: از همان روزهای ابتدایی سال ۱۳۴۲ که نهضت امام خمینی(ره) آغاز شد تغییراتی در جهان رخداد و نقطه عطف آن پیروزی انقلاب ما و شروع حکومت اسلامی ایران بود.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: بلافاصله آمریکا جنگ و دشمنی با ایران را آغاز کرد و تا به امروز دشمنیِ خبیثان عالم با انقلاب اسلامی ایران ادامه داشته است، اگر احیانا به ذهن ما خطور کند که آنها کاری را علیه ما انجام ندادند نه به این معناست که نخواستند بلکه نتوانستند انجام دهند.

فدوی، نبرد حزب خدا و حزب شیطان را همیشگی دانست و گفت: وعده خداوند بر پیروزی حزب خداست و ما باید مراقبت کنیم تا همواره در حزب خدا باشیم.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی در این ۴۵ سال این مراقبت را داشته‌ است که در جبهه حق و حزب خدا باشد و برای همین است که این همه نتایج عالی نصیب ما کرده است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر به لحاظ عوامل مادی و دنیوی حساب کنیم، همواره دشمنان خیلی از ما وضعیت بهتری داشتند اما نتایجی که خداوند برای ما در این مدت رقم زده با محاسبات مادی متفاوت بوده است.

سردار فدوی تصریح کرد: دشمنان ما جنگ سخت، نیمه سخت و انواع جنگ‌ها را در این مدت علیه ما داشته‌اند مثلا ۸ سال جنگ سخت علیه ما ایجاد کردند اما به اهداف خود نرسیدند.

جانشین فرمانده سپاه افزود: امروز هم جرات ندارند حتی یک تیر علیه ما بزنند و دیگر از جنگ نظامی خبری نیست. بنابراین مسئول جنگ فعلی وزارت خزانه داری آمریکا است. وزیر خزانه‌داری آمریکا گفته که ۴۴ سال است که هر اقدامی علیه ایران انجام داده‌ایم با شکست مواجه شده‌ایم.

وی از بین بردن «حیا» را از برنامه‌های خبیثان عالم دانست و گفت: حیا به مثابه سر است برای ایمان و وقتی که حیا از بین رفت باقی خباثت‌ها به دنبال آن می‌آید. مردم نگران سیاست‌ها و برنامه‌های خبیثان عالم برای از بین بردن حیا هستند.

سردار فدوی گفت: خداروشکر دل‌های مردم در دنیا به حرکت درآمده و حتی در داخل خود آمریکا صحبت از این است که چگونه با سیاست‌های شیطان بزرگ و شیطان‌های کوچک مقابله کنند و هر روز نمادی از این مبازره در جای جای عالم بروز پیدا می‌کند.

جانشین فرمانده سپاه ادامه داد: دشمنان هم می‌دانند که انقلاب اسلامی ایران بوده و هست که تا امروز سیاست‌های آنها را با شکست مواجه کرده و از این بابت عصبانی است. ولی شیطان قسم خورده است یک لحظه هم از فریب بندگان خدا برای جهنمی کردن آنها دست بر ندارد.

وی افزود:ما هشیار هستیم و به میدان می آییم و با کوچکترین تلاش‌های دشمن در بی حیا کردن جامعه مبارزه می‌کنیم چرا که این راه نجات ما است. اگر ما به تکالیف اندکی که خداوند بر عهده ما گذاشته است عمل کنیم بهترین نتایج برای ما رقم زده خواهد شد.

سردار فدوی تاکید کرد: آمریکایی‌ها در داخل خودشان هم نسبت به اینکه خبیث‌ترین عالم هستند شکی ندارند. مردم عالم بر این موضوع واقف هستند که شرارت‌ها و خباثت‌ها عالم از آمریکا و متحدان آن است.

وی با بیان اینکه برای انجام تکلیف باید با ایمان، صدق و درستی پای کار رفت، تصریح کرد: بهترین بندگان عالم پای کار جبهه حق هستند، نظام جمهوری اسلامی ایران، نیروهای سپاه پاسداران و علمای اسلام حاضرند که جان خود را به عنوان عزیزترین چیزی که دارند بدهند و با افتخار از این مهم حرف می‌زنند.

سردار فدوی تصریح کرد: در هیچ مقطع تاریخ نمی‌توانید دشمنی ۴۴ ساله‌ علیه انقلاب اسلامی را پیدا کنید به جز دو مقطع، یکی دوران ابوسفیان و قریش علیه پیامبر(ص) و مقطع دیگری هم در زمان امیرالمؤمنین(ع)، دیگر چنین دشمنی که علیه جمهوری اسلامی ایران را نمی‌بینید.

جانشین فرمانده سپاه افزود: مطمئن باشید که هیچ گاه جبهه باطل بر جبهه حق پیروز نخواهند شد و همواره شکست نتیجه حتمی اقدامات آنها خواهد بود.

وی ادامه داد: شکر خدا ما هر روز سرفرازتر و مقتدرتر هستیم و دائم دشمنان ما از توانمندی‌ها و پیروزی‌های ما ابزار نگرانی می‌کنند.

سردار فدوی تصریح کرد: امروز شما ببینید که یکی از بزرگترین توانمندی‌های موشکی و پهپادی را مردم یمن دارند، در حالی که در ابتدای جنگی که چندسال پیش آغاز شد آنها دست خالی بودند، چرا امروز اینطور شده است، به این دلیل که برای خداوند و در راه حق مقابل خبیثان صبر و استقامت کردند.

جانشین فرمانده سپاه گفت: نمایشگاه پهپادی و موشکی یمن را که اخیرا برگزار شد دیدید، اگر همه کشورهای منطقه جمع می‌شدند هم نمی‌توانستند این کار را انجام دهند و این از توانمندی خود آنها است که به این سطح رسیده‌اند.

وی بیان کرد: آنها از انقلاب اسلامی ایران الگو گرفتند و هر کسی که چنین الگویی را اجرایی کند نتیجه آن همین پیروزی‌ و عزت‌مندی است.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: ما در سال گذشته با دست خالی ایستادگی کردیم، آن‌ها سلاح و کوکتل مولوتف و… داشتند. در نهایت آمریکایی‌ها، فرانسوی‌ها و بسیاری دیگر از کسانی که در ماجرای سال گذشته نقش داشتند به شکست خود اعتراف کردند و امروز برای جبران آن تلاش می‌کنند، اما هنوز برخی از افراد در داخل متوجه نشدند که خبیثان بزرگ جهان شکست سال گذشته خود را پذیرفتند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا