یک فرد جوان بطری بنزین ۲-۳ لیتری را روی من ریخت / می‌خواست بنده را آتش بزند، اما فندک روشن نشد

آفتاب‌‌نیوز :

نماینده شادگان در مجلس جزئیات حادثه سوءقصد به خود توسط یک فرد مهاجم را تشریح کرد.

حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی درخصوص حادثه سوءقصد به خود گفت: ما در مراسم کلنگ‌زنی دانشکده پرستاری شادگان به همراه جمعی از مسئولین حضور داشتیم که یک فرد جوانی با یک بطری بنزین ۲-۳ لیتری آمد و بنزین را روی من ریخت و در ادامه سعی کرد که بنده را آتش بزند، اما فندک روشن نشد و موفق نشد.

وی درخصوص انگیزه این فرد از چنین اقدامی عنوان کرد: ایشان یک مدتی دنبال اشتغال بود و مشغول هم شده بود، اما می‌گفت که اینجا مناسب نیست و من باید بروم در حراست؛ خب این دیگر در اختیار ما نیست.

نماینده شادگان با اشاره به میزان اختیارات نمایندگان برای دخالت در اشتغال و جا‌به‌جایی شغلی افراد، ابراز داشت: بالاخره بنده و امثال بنده‌ای که مسئول هستیم، وقتی یک بنده خدایی مراجعه می‌کند و یک نامه برای معرفی و اشتغال می‌خواهد چه کنیم؟ بگویم که نامه نمی‌دهم؟ یا مثلا در جایی از شهر لوله‌ای شکسته یا مردم یک روستایی آب ندارند یا برق ندارند، خب این‌ها را چه کار کنیم؟ بگوییم این‌ها به ما ربط ندارد؟ ما نمی‌توانیم نسبت به مشکلات مردم بی‌تفاوت باشیم.

وی افزود: به هر حال به احترام جایگاه نمایندگی که با رأی مردم است در دستگاه‌ها یک احترامی برای ما قائل می‌شوند طبیعتاً باید این احترام و ارتباطات را به نفع مردم استفاده کنیم، اسم این کار دخالت در کار دولت نیست بلکه کمک به دولت برای انجام خدمت بهتر برای گره‌گشایی از کار و مشکلات مردم است. همینطور در همین چارچوب ما تلاش می‌کنیم اگر یک جایی کاری از دستمان بر‌می‌آید برای اشتغال مردم حتما کمک کنیم، اما اینطور نیست که ما اختیار و اجازه دخالت در جزئیات را داشته باشیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا