جاده چالوس همچنان مسدود است

به گفته مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور، محور چالوس حدفاصل میدان امیرکبیر تا شهرستانک، همچنان مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه تهران – شمال انجام می‌شود.

آفتاب‌‌نیوز :

به‌دنبال وقوع سیلی که اواسط خردادماه سال در محور‌های شمالی رخ داد و باعث ایجاد یک گودال در جاده چالوس شد، محور چالوس به‌مدت چند روز بسته بود و به‌دلیل مسدود شدن کامل این جاده و همچنین از شهرستانک تا چالوس که ادامه مسیر آزادراه تهران – شمال به سمت شهر‌های شمالی است، این آزادراه هم برای چند روز بسته شد.

همان زمان اعلام شد که بازگشایی کامل جاده چالوس، بیش از ۱۰ روز زمان می‌برد؛ البته با اقدامات راهداری بخشی از محور چالوس، حد فاصل شهرستانک تا سیاه‌بیشه بازگشایی شده و ترافیک در این مسیر برقرار شد، اما حدفاصل کرج تا شهرستانک همچنان مسدود بود تا تردد مسافران در بخش ابتدایی از مسیر، از آزادراه تهران – شمال انجام شود. 

در این راستا میانه‌های هفته بود که سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد عملیات ترمیم و بهسازی جاده چالوس که به‌دلیل سیل آسیب دیده بود انجام شده و امکان بازگشایی کامل جاده چالوس تا اواسط این هفته وجود دارد؛ با وجود این، با رسیدن به پایان هفته، همچنان بخشی از جاده چالوس مسدود است.

در این خصوص ایمان محرابی‌نیا -مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور- در گفتگو با ایسنا، اعلام کرد: محور چالوس در حال حاضر باز است، اما حدفاصل میدان امیرکبیر تا شهرستانک، همچنان مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه تهران – شمال انجام می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا