آخرین وضعیت جسمانی فریماه فرجامی بازیگر ایرانی

آفتاب‌‌نیوز :

درحالی که برخی رسانه‌ها خبر از وخامت حال فریماه فرجامی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون می‌دهند، پیگیری‌های خبرنگار ایرنا نیز نشان از تایید این مطلب دارد و این بازیگر سینما شرایط جسمانی مساعدی ندارد.

مرضیه برومند مدیرعامل خانه سینما هر گونه اطلاعاتی در این زمینه را به روابط عمومی و صنف بازیگران خانه سینما واگذار کرد. یکی از اعضای انجمن صنفی بازیگران خانه سینما نیز به ایرنا گفت که فریماه فرجامی در شرایط مساعدی به سر نمی‌برد و خانواده این بازیگر خواستار دعا برای بهبودی وضعیت او شده است.

وی ادامه داد: این را می‌دانم که حالشان خوب نیست، اما اینکه در کما به سر می‌برند یا خیر را اطلاع دقیقی ندارم.

این عضو بازیگران خانه سینما خاطرنشان کرد: بنا به خواسته خانواده خانم فرجامی بیمارستان محل بستری ایشان نیز بهتر است پنهان باقی بماند تا خدا نکرده موجب مزاحمت برای باقی بیماران نشود.

 فریماه فرجامی متولد ۱۳۳۱ در تهران است که در رشته هنر‌های دراماتیک تحصیل کرده است. وی در سال ۱۳۵۵ با گویندگی نمایش‌های رادیویی و بازی در نمایش تلویزیونی آدمک مومی فعالیت هنری خود را آغاز کرد. پرده آخر، نرگس، راز گل سرخ، تماس شیطانی، بانی چاو، عشق گمشده، جوانمرد، ساغر، آب و آتش، زهر عسل، کاغذ دیواری زرد، نیم و لامینور از جمله فیلم‌های سینمایی است که فرجامی در آن‌ها ایفای نقش کرده است.

از جمله آثار تلویزیونی که فریماه فرجامی در کارنامه کاری خود دارد نیز می‌توان به خانه سبز، پهلوانان نمی‌میرند، راه سوم، گل من گلی، ولایت عشق، فرمان، روشن‌تر از خاموشی و پاییز بلند اشاره کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا