لیست خروجی‌های استقلال/ قلم قرمز نکونام روی نام مهدی‌پور و غلامی

سرمربی جدید استقلال به زودی لیست بازیکنانی را که به آنها برای فصل آینده نیاز ندارد به باشگاه ارائه خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، جواد نکونام، سرمربی جدید استقلال در نشست خبری بعد از امضای قرارداد خود گفت که با تمام توان برای این تیم کار می‌کند. وی برای اجرای برنامه‌های خود در استقلال ناچار به خط کشیدن روی نام بعضی بازیکنان فصل گذشته است.

سجاد شهباززاده: او فصل گذشته با وجود اینکه با سر و صدای زیادی به جمع آبی پوشان بازگشت نتوانست در پازل تاکتیکی ساپینتو جا بگیرد. در فصلی که تنها یک گل به ثمر رساند در بازی نساجی موقعیت سوزی بد موقعی داشت تا از همانجا رویای قهرمانی استقلال رو به زوال برود.

زبیر نیک نفس: نیک نفس با نکونام رابطه بسیار خوبی دارد و در گذشته در فوتبال با هم همکاری داشتند اما بعد از جذب ریگی و حضور چشمی و مهدی‌زاده فرصت زیادی به این بازیکن نمی‌رسد. او از لیست خارج می‌شود تا یک جای خالی باز شود.

امید حامدی‌فر: این بازیکن که فصل گذشته از صنعت نفت آبادان جذب شده بود به دلیل تراکم بازیکنان در پست هافبک دفاعی فرصت چندانی برای بازی نداشت. او این فصل در لیست خروج قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

لیست خرید استقلال مشخص شد/ ۳ پرسپولیسی و ۲ خارجی مدنظر نکونام

عارف غلامی: این مدافع در چند فصل اخیر با مدیران استقلال، اختلاف نظر جدی داشته است. علاوه بر این موضوع سبک کاری وی با خواسته‌های تاکتیکی نکونام همخوانی ندارد. در صورت جذب عارف آقاسی، غلامی به درب خروجی باشگاه استقلال نزدیک‌تر می‌شود.

آرمان رمضانی: این بازیکن که سابقه بازی در پرسپولیس را هم داشته، هیچگاه کیفیتی در حد این دو تیم نداشته است. این بازیکن همانند شهباززاده در لیست نکونام جایی ندارد و باید به دنبال تیم جدیدی باشد.

جعفر سلمانی: از آنجایی که در لیست ورودی نکونام دو مدافع برای سمت چپ دیده می‌شد، مشخص بود که او قصد ندارد با یکی از مدافعان چپ سابق کار کند؛ قرعه به نام سلمانی نوشته شده است. اگر چه او بازیکن کم حاشیه‌ای است ولی مراتب از نظر کیفیت مورد تایید سرمربی تازه وارد استقلال نیست.

مهدی مهدی‌پور: یکی از بازیکنان بزرگی که در لیست خروج نکونام قرار گرفته مهدی مهدی‌پور است. او فصل گذشته هفته‌های زیادی را با مصدومیت پشت سر گذاشت. به نظر می‌رسد نکونام بیشتر به هافبک‌های تخریبی معتقد است تا بازیکنانی مانند مهدی‌پور که در امر بازی‌سازی و شدت بخشیدن به روند هجومی تیم فعال هستند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا