آخرین وضعیت جاده‌ها و راه‌ها، امروز ۱ تیر ۱۴۰۲ / جاده چالوس، میدان امیرکبیر تا شهرستانک همچنان مسدود است 

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: به گفته مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور، محور چالوس حدفاصل میدان امیرکبیر تا شهرستانک همچنان مسدود است و تردد از مسیر جایگزین آزادراه تهران – شمال انجام می‌شود.

به‌دنبال وقوع سیلی که دو هفته گذشته در محورهای شمالی رخ داد و باعث ایجاد یک گودال در جاده چالوس شد، محور چالوس حدفاصل (میدان امیرکبیر تا شهرستانک) مسیر (رفت و برگشت) همچنان مسدود است و تردد از مسیر جایگزین آزادراه تهران – شمال انجام می‌شود.

در این راستا ایمان محرابی‌نیا – مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور- خبر داد: در حال حاضر در محور چالوس حدفاصل شهرستانک تا مرزن‌آباد تردد روان است اما مسیر رفت و برگشت محور چالوس حدفاصل میدان امیرکبیر تا شهرستانک تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه تهران – شمال انجام می‌شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد:‌ در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (مسیر رفت و برگشت) تردد روان  و در محور بومه – تهران محدوده مهرآباد ترافیک سنگین است. وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز حاکی از آن است که در آزادراه قزوین – کرج محدوده‌های کردان و کمالشهر ترافیک سنگین و در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا مهرویلا  ترافیک نیمه‌سنگین است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا