فلسطینی‌ها اراده‌شان برای مقاومت بیشتر شده است

فلسطینی‌ها اراده‌شان برای مقاومت بیشتر شده است

یک عضو جمعیت دفاع از ملت فلسطین با بیان اینکه صهیونیست‌ها باور نمی کردند، روزی برسد فلسطینی ها بتوانند تل آویو را هدف قرار دهند، تاکید کرد تنها راه مقابله با صهیونیست ها، نه سازش بلکه مقاومت است‌.

عماد آبشناس در گفت‌وگو با ایسنا در تحلیل خود از سفر هیات‌های فلسطینی از جمله جهاد اسلامی و حماس به ایران اظهار داشت: به طور کلی بر کسی پوشیده نیست بزرگترین حامی مقاومت علیه رژیم صهیونیستی، جمهوری اسلامی ایران است، طبیعتا این رابطه روز به روز هم قوی‌تر می‌شود.
وی تصریح کرد: وقتی درباره جبهه مقاومت صحبت می‌کنیم، همه مجموعه های مقاومت بالاخص فلسطینی ها را در بر می گیرد، طی چند سال اخیر برخی تلاش کردند از طریق برخی کشورهای عربی این ها را از ایران دور کرده و یا فاصله ایجاد کنند، اما ناموفق بودند.
این عضو جمعیت دفاع از ملت فلسطین خاطرنشان کرد: به همین دلیل است که می بینیم امروز هم رهبران گروه های فلسطینی برای تجدید بیعت و دیدار با رهبری به ایران سفر کرده اند.
آبشناس همچنین گفت: صهیونیست‌ها باور نمی کردند، روزی برسد فلسطینی ها بتوانند تل آویو را هدف قرار دهند، نه این که فقط در برابر حمله‌ها بایستند، بلکه ضربه های کاری بزنند.
وی خاطر نشان کرد: فلسطینی ها قوی تر شده و  اراده شان برای مقاومت بیشتر شده است، یکی از دلایل اصلی این قدرت، مورد حمایت بودن ایران است، ایران تاکید دارد که با رژیم صهیونیستی روند سازش نتیجه نمی دهد تنها راه مقاومت است و فلسطینی ها راهی جز مقاومت علیه صهیونیست ها ندارند.
وی درباره این که سخنگوی تشکیلات خودگردان گفته بود ایران در ازای امتیاز نفت در برابر غذا گویا مخالفتی با تشدید شهرک سازی اسرائیل نخواهد کرد، گفت: این مساله به هیچ وجه صحت ندارد، از ریشه و اساس دروغ است؛ اگر ایران می خواست کوتاه بیاید می توانست چیزهای دیگری را مطالبه کند، بحث شهرک سازی ها ارزش ندارد که حتی ایران درباره آن صحبت کند.
انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا