کرونا امروز هم بدون فوتی در کشور سپری شد/ شناسایی ۱۴ مبتلای جدید

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وزارت بهداشت اعلام کرد که در شبانه‌روز گذشته ۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شده و خوشبختانه هیچ یک از بیماران جان خود را به علت ابتلا به این بیماری از دست نداده است.

 

وزارت بهداشت اعلام کرد که از دیروز تا امروز ۳۱ خردادماه ۱۴۰۲ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۰ نفر از آنها بستری شدند. بر این اساس مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۶۱۲ هزار و ۳۹۵ نفر رسید.

 

همچنین در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۶ هزار و ۲۹۲ ثابت مانده است. خوشبختانه تا کنون هفت میلیون ۳۶۸ هزار و ۵۹۷ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. در حال حاضر ۳۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

 

برابر آمارهای اعلام شده از سوی وزارت بهداشت تاکنون ۵۶ میلیون و ۸۱۸ هزار و ۵۰۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

 

همچنین از زمان شروع واکسیناسیون کرونا در کشور تاکنون ۶۵ میلیون و ۲۲۹ هزار و ۸۶۵ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۲۵ هزار و ۸۷۱ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۷۱۹ هزار و ۵۲۳ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۷۵ هزار و ۲۵۹ دُز رسیده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا