آمریکا را به زانو درآورده‌ایم‌/نظام غرب در اوج فساد و تباهی است

آفتاب‌‌نیوز :

سردار مجید خادمی ظهر امروز در اجلاسیه شهدای کارمند استان اردبیل در حسینیه ثارالله سپاه اردبیل اظهار کرد: استان اردبیل به وجود ۳ هزار و ۴۰۰ شهید عزتمند خود می‌بالد و از بین این شهدا ۱۵۰ شهید منتسب به کارکنان و کارمندان هستند.  استان اردبیل که به دارالارشاد و شهر عاشقان حسینی معروف است در دوران دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی مجاهدان بی‌نظیری را تقدیم این انقلاب کرد تا زمینه برای اعتلای این کشور فراهم آید.

رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه گفت: شهدا انقلاب را برای همیشه از خطر و آسیب بیمه کردند و دفاع غیرمحافظه کارانه‌ای را در عرصه ملی و بین المللی شاهد هستیم.

خادمی افزود: برخلاف نیرو‌های مسلح، کارکنان، دانشجویان، معلمان، دانش آموزان، بازاریان و… با ورود به میدان خطر سعی کردند تا به وظیفه خطیر خود در صیانت از این کشور و دفاع از مرز‌ها عمل کنند که انتظار می‌رود یاد و خاطره این شهدا و مجاهدت هایشان گرامی داشته شوند.

وی پنج گام انقلاب را در مسیر جهانی شدن اسلام یادآور شد و خاطرنشان کرد: پیروزی انقلاب و استقرار نظام اسلامی تحقق یافته، اما در اسلامی شدن دستگاه‌های اجرایی، اسلامی شدن جامعه و جهانی شدن اسلام هنوز با شرایط آرمانی فاصله داریم.

خادمی از شهدا به عنوان تجسم باور‌های اعتقادی و برهم زننده الگو‌های نظام غرب یاد کرد و ادامه داد: شهدای ما بر‌اساس اعتقادات خود در سنگر دفاع از این مرز و بوم سنگ تمام گذاشتند و در کنار آن تمام محاسبات نظام غرب را بر هم زدند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: شهدای دوران دفاع مقدس زمینه بروز و ظهور ظرفیت ها، ابتکارات و نوآوری‌های این کشور را فراهم کردند که در برخی عملیات‌ها به شکل معجزه آسایی پیروزی رزمندگان اسلام را شاهد بودیم.

خادمی بیان کرد: این خلاقیت‌ها و ابتکارات زمینه بروز حرکت‌های تحولی را به وجود آورده و خودکفایی کشور را در عرصه‌های علمی، نظامی و سایر حوزه‌ها فراهم کرده است.

وی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: اگر امروز قدرت موشکی سپاه دشمن را به وحشت انداخته و یک قدرت بازدارندگی بی نظیر به وجود آورده به برکت خون شهدا و امنیتی است که در سایه مجاهدت آن‌ها به دست آمده است.

خادمی تصریح کرد: در سایه این قدرت‌نمایی دشمن جرأت نگاه چپ به ایران را ندارد و در سایه خون شهدا پایه‌های ارتش جهان در کشور‌های مختلف و با درایت سردارانی همچون سلیمانی رقم خورده است.

وی حرکت حزب الله در لبنان و سایر گروه‌های جهادی را در فلسطین، یمن، افغانستان، عراق و دیگر کشور‌های جهان اسلام یادآور شد و گفت: آمریکا با هفت هزار میلیارد دلار هزینه نظامی در برابر این قدرت نرم مقاومت تسلیم شده و بهانه‌ای جز خروج شبانه از افغانستان و حمله به پایگاه‌هایش در عراق ندارد.

خادمی افزود: این قدرت انقلاب اسلامی است که امت‌های اسلامی را به نقطه آگاهی و بیداری رسانده و زمینه حرکت ۲۰ میلیونی را در اربعین حسینی به وجود آورده است.

رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه خاطرنشان کرد: نظام غرب اسم ما را نیرو‌های ایده محور و اسم خود را تکنولوژی محور گذاشته و بر این باور است ایده محور‌ها می‌توانند به تکنولوژی‌های پیشرفته نیز دست پیدا کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: ما نه تنها در جنگ مستقیم بلکه در جنگ نیابتی نیز آمریکا را به زانو درآورده ایم و زمینه عزت و عظمت واقعی را برای مسلمانان رقم زدیم.

خادمی بیان کرد: با مشاهده این افتخارات دشمنان در یک حرکت سازمان یافته سعی کردند تا ملت ایران را وارد جنگ روانی و شناختی کنند که بسیار پیچیده‌تر و سخت‌تر از سایر جنگ‌ها است. نظام غرب که در اوج فساد و تباهی قرار دارد با این اندیشه که ملت ایران را می‌تواند در مسیر ایده‌ها و افکار منحرف کند، پا به میدان گذاشت تا زمینه رویارویی با جوانان این مرز و بوم را در فضای مجازی رقم بزند.  حوادث اخیر نشان داد که دشمنان روی این موضوعات و مسائل سرمایه گذاری کرده بودند تا امنیت این کشور را مخدوش کنند و در این باب به تحریف حقیقت و جنگ روانی گسترده روی آوردند. در حوادث پاییز سال گذشته صبوری نیرو‌های مسلح و تدین و بصیرت ملت ایران مانع از تحقق اهداف آن‌ها شد و به سرعت غائله شکل گرفته جمع شد. نه تنها حرکت تند و غیر متعارفی را در این حوادث شاهد نبودیم بلکه سعی شد با آگاه سازی جوانان زمینه ثبات امنیت و آرامش بیشتر در جامعه فراهم آید.  مشکل اصلی ما در بروز این حوادث غفلت ۱۰ ساله از نظام تربیتی و بیان حقیقت‌ها برای نسل‌های بعدی بوده که ما در فضا‌های آموزشی، تربیتی و فرهنگی نتوانسته بودیم به وظیفه خطیر خود به درستی عمل کنیم.

رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه شرایط کرونایی را تشدید کننده این اوضاع اعلام کرد و ادامه داد: بسیاری از خانواده‌ها با خرید و در اختیار گذاشتن گوشی‌های هوشمند به فرزندانشان از هجمه دشمنان غفلت کرده بودند و این خود زمینه تشدید نارامی‌ها را در سطح جامعه رقم زد. هر چند دشمن با تدبیری درست سعی کرده بود تا با وارونه نشان دادن حقایق نسل آینده را از مسیر خود منحرف کند، اما با رهنمود‌های مقام معظم رهبری و درایت مردم این فتنه نیز خنثی شده و از بین رفت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا