مرگ تلخ دختر جوان هنگام فرار از چنگال راننده تاکسی در تهران

آفتاب‌‌نیوز :

اردیبهشت ماه سال جاری، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های مرکز تهران مرگ مشکوک زن جوانی را روی تخت بخش اورژانس با تماس تلفنی به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم به‌همراه قاضی جنایی پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و با جسد زن جوانی مواجه شدند که براثر شدت جراحات وارده فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد زن جوان به‌دلیل جراحت در یک حادثه توسط امدادگران اورژانس از خیابان میرزای شیرازی به این مرکز درمانی منتقل شده است.

بدین ترتیب تیم جنایی برای تحقیقات میدانی راهی محل حادثه شدند و فیلم دوربین‌های مداربسته موجود را هدف بازبینی قرار دادند که در آن مشخص شد متوفی سوار بر یک تاکسی در حال حرکت بوده و قصد داشته است با مقاومت از وسیله نقلیه موردنظر خارج شود، اما با قفل بودن درب‌ها مواجه است.

در ادامه مشخص شد دختر جوان هنگامی که متوجه شده درب‌ها قفل است به‌سختی خود را از پنجره صندلی کنار راننده تاکسی به آسفالت پرتاب کرده است و پس از این حادثه مرگبار راننده بی‌رحم این وسیله نقلیه با بی‌توجهی به مسیر خود ادامه داده و نهایتاً متواری شده است.

پس از پایان تحقیقات میدانی در بیمارستان و صحنه جرم واقع در خیابان میرزای شیرازی، قاضی جنایی دستور داد با اقدامات اطلاعاتی گسترده ابتدا هویت متهم شناسایی و سپس او دستگیر شود.

 تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط قاضی وحید ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی ادامه دارد و اقدامات برای دستگیری متهم پرونده آغاز شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا