پرشورها چشم انتظار نخستین خرید تراکتور

ایسنا/آذربایجان شرقی هواداران تراکتور چشم انتظار اولین اقدام نقل و انتقالاتی تیم محبوبشان هستند.

تراکتور همواره در سالهای گذشته یکی از رقبای سرخابی‌های پایتخت و سپاهان اصفهان در جذب ستاره‌های فوتبال داخلی و خارجی بوده است اما تا به اینجای فصل از نقل‌ و انتقالات هنوز سرخ‌پوشان دیار آذربایجان موفق به جذب بازیکنان مدنظر «پاکو خمس» نشده‌اند.

باشگاه تراکتور با هدایت خمس اسپانیایی قصد دارد تیم قدرتمندی را برای فصل آینده آماده کند، اما تاکنون مدیران تراکتور حتی موفق به تمدید قرارداد با ستاره‌های فصل گذشته این تیم نشده‌اند و همین امر باعث نگرانی پرشورها شده است.

قرارداد «ریکاردو آلوز و صفا هادی» چند ماه پیش با تراکتور تمدید شد، اما آینده‌ی نفراتی همچون «محمدرضا اخباری، رضا اسدی و محمد عباس‌زاده» و چند تن دیگر کماکان مبهم است.

تی‌تی‌ها در درون چارچوب فلزی خود هنوز هم در گیر و دار ماندن یا رفتن محمدرضا اخباری هستند، از طرفی حسین پورحمیدی دروازه‌بان فصل گذشته آلومینیوم اراک نیز تحت قرارداد تراکتور است و آلترناتیو قارتال محسوب می‌شود و با این اوصاف باید دید در فصل پیش‌رو کدام یک از این دو دروازه‌بان، نگهبان قوطی فلزی تی‌تی‌ها خواهند بود، البته احتمال حضور هر دو آن ها در یک تیم نیز وجود دارد.

نیازمند بودن تراکتور به تقویت در خطوط دفاع و حمله نیز کتمان ناپذیر است، اکنون ماندن یا رفتن رضا اسدی که فصل گذشته در قواره‌ی یک مهاجم برای تراکتور توپ زد مشخص نیست و همچنین آینده‌ی نامعلوم محمد عباس‌زاده، اهمیت خرید حداقل یک مهاجم شش‌دانگ را برای تراکتور واجب کرده است.

اکنون که باشگاه تراکتور نظر خود مبنی بر افزایش سهمیه جذب بازیکن خارجی به ۱+۶ را به کرسی نشانده است، باید انتظار مذاکره‌ی این باشگاه با گزینه‌های خارجی را داشته باشیم و بر این اساس تراکتور جذب مهاجم خارجی را در اولویت قرار داده است.

با وجود این شرایط بنابر اظهارات اخیر مسئولان باشگاه تراکتور، این تیم در فصل پیش‌رو به دنبال قرارگیری در کورس قهرمانی و همچنین راهیابی به لیگ‌قهرمانان آسیا خواهد بود و این شرایط باعث شده تا هواداران تراکتور بیشتر از پیش نگران وضعیت تیم‌شان باشند.

موضوع تعویض چمن ورزشگاه یادگارامام (ره) نیز جزو داغ‌ترین بحث این روزهای محافل فوتبالی است، موضوعی که این هفته با مکاتبه‌ی مدیرکل ورزش‌وجوانان آذربایجان‌شرقی با وزیر ورزش پیگیری شد و حالا باید دید آیا خواسته‌ی سرمربی اسپانیایی تراکتور مبنی بر تعویض چمن ورزشگاه خانگی این تیم عملی می‌شود یا خیر.

به گزارش ایسنا، تراکتور ۳۱ مردادماه سال جاری در مرحله پلی‌آف لیگ‌قهرمانان آسیا به مصاف یکی از دو تیم «شارجه امارات و باشوندارا کینگز بنگلادش» خواهد رفت، همچنین بیست‌وسومین دوره رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال باشگاه‌های کشور نیز احتمالا از اواسط مردادماه پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا