مدت زمان دوری بیرانوند از فوتبال، ۳ تا ۸ هفته

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

خبر ورزشی: بهبود مصدومیت علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی و پرسپولیس بین ۳ تا ۸ هفته طول می‌کشد.

علیرضا بیرانوند بعد از برخورد با سعید عزت‌اللهی در اوایل بازی مقابل ازبکستان دچار مصدومیت شدید از ناحیه فک شد. پیگیری‌ها و تشخیص پزشکان متخصص بر این بود که فک بیرانوند دچار شکستگی شده و این بازیکن به عمل جراحی نیاز دارد.

بعد از مصدومیت شدید علیرضا این شایعه در فضای مجازی به وجود آمد که او با توجه به شدت مصدومیت و عمل جراحی سختی که باید انجام دهد، ممکن است فصل آینده را از دست بدهد و مدت زمان دوری او از فوتبال به حدود یک سال برسد.

موضوعی که موجی از نگرانی را بین پرسپولیسی‌ها به وجود آورد و هواداران پرسپولیس به شدت پیگیر وضعیت علیرضا شدند. پیگیری‌ها نشان می‌دهد که این موضوع صحت ندارد و علیرضا خیلی زودتر به میادین بازخواهد گشت.

آنطور که شنیدیم بعد از عمل جراحی فک بیرانوند بین ۳ تا ۸ هفته زمان نیاز دارد تا به روال عادی و تمرینات برگردد و خبری از دوری بلند مدت او نیست. موارد زیادی از مصدومیت فک فوتبالیست‌ها وجود دارد که بسته به نوع عمل و شدت شکستگی حداکثر تا ۸ هفته زمان نیاز داشتند تا به تمرینات برگردند.

شکستگی فک بیرانوند شدید نیست و به طور حتم بعد از جراحی و چند هفته استراحت می‌تواند به تمرینات برگردد و مشکلی برای همراهی پرسپولیس نخواهد داشت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا