پلیس: پلمب ۱۲ واحد صنفی در اجرای طرح عفاف و حجاب در آمل

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: علی داداش‌تبار فرمانده انتظامی شهرستان آمل از پلمب ۱۲ واحد صنفی در اجرای طرح عفاف و حجاب خبر داد و اظهار کرد: در راستای پاسخ به دغدغه و مطالبات مردمی و برخورد با کشف حجاب و بدپوششی که این روزها موجب نگرانی مردم شده بود، طرح عفاف و حجاب در شهرستان آمل اجرا شده و تعداد ۱۲ واحد صنفی در یکی از پاساژهای شهرستان پلمب شد.

وی با تأکید بر اینکه عملکرد پلیس در طول این مدت نشان داده که در راستای مأموریت خود قاطع بوده و هیچ تعارف و مماشات با هنجارشکنان ندارد، گفت: رعایت عفاف و حجاب از جمله مطالبات آحاد مردم بوده و پلیس برابر وظیفه قانونی خود با جدیت در این راستا ورود کرده است.

کشف یک تن و ۵۰۰ کیلوگرم سیم برق مسروقه

فرمانده انتظامی آمل در پایان داشتن اراده را مهمترین رکن در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب عنوان کرد و گفت: برای احیای عفاف و حجاب ، اراده همگانی و اجماع عمومی نیاز ضروری جامعه است و در اجرای طرح عفاف و حجاب؛ مردم اصلی ترین پشتیبان فراجا هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر، از کشف یک تن و ۵۰۰ کیلوگرم سیم برق مسروقه از یک کامیون در این شهرستان خبر داد.

مهدی خادمی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۲۲ قائم شهر با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت‌زنی فعال و هدفمند یک کامیون که حاوی سیم برق هوایی بود را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی قائم شهر با بیان اینکه ماموران با هماهنگی قضائی کامیون موصوف توقیف و راننده و سرنشین آن را دستگیر کردند، گفت: ماموران در بازرسی از کامیون توانسند یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم سیم هوایی مسروقه را کشف کردند.

خادمی گفت: در همین راستا پرونده تشکیل مالخر شناسایی و متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا