کد مورس همستر ۱ تیر

به گزارش نبض بورس، بازی همستر کامبت با کاربران بی شمار، از یک سرگرمی صرف فراتر رفته و گفته می شود که به زودی به درآمدزایی برای مخاطبانش تبدیل می شود. در این بین چند روزی است که طراحان بازی همستر کامبو، کد مورس  را راه انداخته اند.

کد مورس همستر ۱ تیر

کد مورس یا رمز امروز ۱ تیر همستر کامبت کلیدواژه PUMP است که می‌توانید مطابق راهنمای زیر آن را وارد کنید.

P: • — — •
U: • • —
M: — —
P: • — — •

چگونه کد مورس را وارد کنیم؟

برای واردکردن کد مورس، ابتدا ۳ بار روی بخش Earn per tap بالا سمت چپ صفحه بزنید تا رنگ سکه مانند تصویر زیر به قرمز تغییر کند. بعد از این کار می‌توانید مطابق راهنمای بالا، کد امروز را وارد کنید. به ازای هر  یک بار روی صفحه زده و به ازای هر ـ انگشت خود را لحظاتی روی صفحه نگه دارید.

کد مورس چیست؟

کد مورس یک روش قدیمی برای انتقال پیام است که در آن به جای حروف از یک رشته متشکل از نشانه‌های بلند و کوتاه (ـ و ) استفاده می‌شود. این روش انتقال پیام در گذشته برای ارتباط از طریق تلگراف نیز کاربرد داشت. تصویر زیر راهنمای کامل حروف الفبای انگلیسی بر اساس کد مورس است. با کمک این راهنما، فقط با دانستن رمز هر روز همستر می‌توانید آن را در بازی وارد کنید.

برای واردکردن کد مورس همستر چقدر زمان داریم؟

کد مورس همستر کامبت به‌صورت روزانه تغییر می‌کنند. برای وارد کردن هر رمز همستر کامبت ۲۴ ساعت فرصت دارید و پس از انتشار کد جدید، کد قبلی منقضی خواهد شد؛ یعنی ربات بازی دیگر آن را از شما نمی‌پذیرد.

کد مورس همستر کامبت را از کجا پیدا کنیم؟

کد مورس یا رمز روزانه همستر کامبت هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران تغییر می‌کند. کلمه مربوط به رمز هر روز، اغلب یکی از واژه‌های مرتبط با بازی همستر کامبت یا دنیای ارزهای دیجیتال است که حدس‌زدن آن چندان دشوار نیست. با این حال، می‌توانید با مراجعه به همین سایت نبض بورس از کد مورس با خبر شوید. | نوتیبکس

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا