آرین دیزل با محصولات شک موتو در نمایشگاه بین المللی بتن آماده، قطعات بتنی و صنایع وابسته 1403

شرکت آرین دیزل به عنوان نماینده برند چینی شک‌موتو در ایران، با محصولات خاص خود در نمایشگاه بین المللی بتن آماده، قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران حاضر شد. این شرکت در غرفه خود، دو نسخه باری و دامپ تراک از برند شک‌موتور را به نمایش گذاشت.

نسخه دامپ تراک شک‌موتور که با نام X5000D شناخته می‌شود، محصول ویژه آرین دیزل برای این نمایشگاه به حساب می‌آید. این کمپرسی 26 تن، با پیشرانه 450 اسب بخاری و گیربکس 12 سرعته دستی از برند FAST، قوی‌ترین محصول در کلاس خود در بازار ایران لقب گرفته است.

شک‌موتور X5000D با طراحی جفت محور قوی، از امکاناتی نظیر هشدار حرکت بین خطوط LDWS، دوربین 360 درجه، هشدار نقاط کور، تعلیق بادی صندلی راننده و… بهره می‌برد. طول این کمپرسی 7.55 متر و ارتفاع آن 3.27 متر است. این کمپرسی از نوع Flat Roof بوده و یک تخت خواب در کابین آن تعبیه شده است.

آرین دیزل با محصولات شکموتو در نمایشگاه بین المللی بتن

پیشرانه کمپرسی جدید شک‌موتور برای بازار ایران از نوع ISM450E5 با استاندارد آلایندگی یورو 5 و حجم 10.8 لیتر است. این پیشرانه در دور موتور 1200، توان 450 اسب بخار و گشتاور 2080 نیوتون‌متر را ارائه می‌کند. گیربکس این کمپرسی از برند FAST به صورت 12 سرعت جلو و 2 دنده عقب است.

ظرفیت مجاز استاندارد شک‌موتور X5000D روی محور جلو 9.5 تن و روی محور عقب 16 تن است و وزن مجموع (GVW) آن به 26 تن می‌رسد. سیستم تعلیق این کمپرسی در جلو از نوع تعلیق فنری مولتی‌لیف با ضربه‌گیر و در عقب از نوع سیستم تعلیق فنری چندلنگه با نوار تعادل است.

در بخش ایمنی، ترمزهای دیسکی در جلو و کاسه‌ای در عقب به همراه سیستم‌های AEBS، ESC، رتاردر FAST FHB400 و ترمز موتور CUMMINS برای این کمپرسی در نظر گرفته شده است. محورهای شک‌موتور X5000D از برند Hande انتخاب شده و مخزن سوخت آن ظرفیت 400 لیتر دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا