نشست خبری ارائه بسته پیشنهادی اقتصادی به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم

نشست خبری ارائه بسته پیشنهادی اقتصادی به نامزدهای ریاست جمهوری چهاردهم در خبرگزاری ایسنا برگزار می شود و مخاطبان میتوانند آن را به صورت زنده تماشا کنند.

به گزارش ایسنا، در حالی  که ماراتن انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم به روزهای داغ خود نزدیک می‌شود اما مهم‌ترین مسئله افکار عمومی برنامه‌های نامزدهای ریاست جمهوری و اولویت‌بندی‌های اقتصادی‌شان است که تاکنون در مباحث کلی و سیاسی باقی مانده  و به صورت مدون و عینی ارائه نشده است. 

اخیرا اندیشکده اقتصاد مقاومتی با ارسال بسته سیاستی «مسیر دولت چهاردهم» به شش داوطلب چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در قالب یک نامه، گفته بود: تحول و پیشرفت کشور نیازمند اراده حکمرانی است و این اراده، بدون داشتن ایده حکمرانی ممکن نیست. این ایده مبتنی بر شرایط روز کشور و جهان، در بسته سیاستی «مسیر دولت چهاردهم» تبیین شده است.

خبرگزاری ایسنا به منظور ایجاد یک  فضای گفتگو با دعوت از کارشناسان مستقل و مسئولان این بسته سیاستی را مورد نقد و بررسی قرار خواهد داد. در نشست خبری که به این منظور برگزار خواهد شد، محمد امینی رعیا، مدیر اندیشکده اقتصاد مقاومتی، حسین درودیان، اقتصاددان، موسی شهبازی، دبیر کمیسیون اقتصادی دولت و مهدی رزم آهنگ، کارشناس مرکز پژهش‌های مجلس بسته سیاستی مسیر دولت چهاردهم  را بررسی خواهند کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌دهند.

مخاطبان گرامی می‌توانند این نشست را به صورت زنده از تلویزیون اینترنتی ایسنا تماشا کنند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا