ضربه نهنگ‌ها به رمزارز مورد علاقه ایرانی‌ها

فرارو– افزایش قیمت چین‌لینک در روز‌های گذشته تنها اتفاق مهم بین رمزارز‌های معروف بازر ارز دیجیتال بوده است.

به‌گزارش فرارو؛ بیت‌کوین از ۱۰ روز قبل حوالی مرز ۴۲ هزار دلار درجا می‌زند و اتریوم و بقیه آلت‌کوین‌ها به روند کسل‌کننده‌ خودشان ادامه می‌دهند. چین‌لینک، اما روی قله دوساله خودش ایستاده و با نزدیک شدن به مرز ۲۰ دلار در بهترین موقعیت از دی‌ماه ۱۴۰۰ قرار گرفته است. افزایش قیمت چین‌لینک به‌جز رفتار مشکوک نهنگ‌ها توجیه منطقی دیگری ندارد و به‌لطف انباشت سرمایه‌گذاران کله‌گنده، چین‌لینک با کنار زدن دوج کوین به جمع ۱۰ رمزارز برتر بازار اضافه شده است.

چین‌لینک روی قله دوساله

قیمت چین‌لینک امروز دوشنبه ۱۶ بهمن به ۱۹.۴ دلار رسید که به پول خودمان معادل یک میلیون و ۷۰ هزار تومان است. این بالاترین قیمت چین‌لینک از ۲۷ دی ۱۴۰۰ است و با این اوصاف چین‌لینک روی قله دو ساله خودش ایستاده.

چین‌لینک البته در این مدت یکبار و به‌طور دقیق‌تر شهریور امسال تا مرز شش دلار سقوط کرده و حالا با بالارفتن تب خرید چین‌لینک، بعد ۲۳ ماه دوباره به مرز ۲۰ دلار نزدیک شده است.

قیمت چین‌لینک نسبت به دیروز حدود هشت درصد ارتقا پیدا کرده و میزان افزایش قیمت چین‌لینک درمقایسه با یک هفته و یک ماه قبل به‌ترتیب ۳۱ و ۴۲ درصد محاسبه می‌شود.

علت افزایش قیمت چین‌لینک در روز‌های آرام بازار ارز دیجیتال را می‌توانیم به رفتار مشکوک نهنگ‌ها ارتباط بدهیم. چون بررسی‌ها نشان می‌دهد انباشت قوی نهنگ‌ها از چین‌لینک و موج شدید خرید چین‌لینک توسط آن‌ها تنها عامل منطقی در افزایش قیمت چین‌لینک است. سرمایه‌گذاران خرد و کم‌تجربه طبق رسم نانوشته‌ای که در بازار وجود دارد، همیشه خدا چشم به رفتار نهنگ‌ها دارند و همه این کار‌ها منجر به پیشی گرفتن چین‌لینک از دوج‌کوین شده است.

راهیابی چین‌لینک به‌جمع ۱۰ رمزارز برتر

چین‌لینک به‌لطف تلاش مرموز نهنگ‌ها از نظر تسلط به بازار ارز دیجیتال به جمع ۱۰ رمزارز برتر اضافه شد. ارزش بازار چین‌لینک درحال حاضر حدود ۱۱ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود و این عدد به‌شکل جزیی از حجم بازار دوج‌کوین پیشی گرفته است.

دوج‌کوین که جزو رمزارز‌های محبوب تریدر‌های ایرانی است، به حدود ۰.۶۸ درصد از کل بازار تسلط دارد و، اما این عدد برای چین‌لینک کمی بیشتر تخمین زده می‌شود.

چین‌لینک درحالی یکی از ۱۰ رمزارز برتر و مهم دنیا محسوب می‌شود که همین الان حدود ۹ هزار ارزدیجیتال در صرافی‌های مختلف دنیا فهرست شده و از این جهت چین‌لینک بالاتر از گزینه‌های سرشناس و معروفی مثل ترون، پوکادات، پالیگان و تونکوین قرار گرفته است.

پیش‌بینی قیمت چین‌لینک

قیمت چین‌لینک درحالی به ۱۹.۴ دلار رسیده که این ارز دیجیتال موفق به شکست محدوده مقاومتی ۱۸.۶ شده است. اگر اقدامات مشکوک نهنگ‌ها ادامه داشته باشد یا به هر دلیل دیگری چین‌لینک روند صعودی خودش را ادامه دهد، آنوقت در قدم اول می‌توانیم منتظر افزایش قیمت چین‌لینک تا ۲۲.۱ دلار باشیم.

چین‌لینک در بهترین حالت خودش ظرف روز‌های آینده پتانسیل پیشروی تا کانال ۲۵ دلار را دارد و طبق تحلیل‌های تکنیکال محدوده رویایی و خوشبینانه چین‌لینک می‌تواند ۲۹.۴ دلار باشد.

چین‌لینک درصورت عملی نشدن این سناریو احتمالا در مرحله اول تا ۱۸.۵ دلار عقب می‌رود و سرمایه‌گذاران آن در قدم بعدی باید به حمایت شکل‌گرفته در مرز ۱۸ دلار امیدوار باشند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا