اخبار مهم کدال شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

به گزارش نبض بورس، امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

پرداخت سود نقدی قاسم

سود سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت قاسم در سال ۱۴۰۲ به ترتیب از اول مهرماه و دوم مهرماه از طریق سجام پرداخت خواهد شد.

برگزاری مزایده خگستر

شرکت ایران خودرو و سایر سهامداران در گروه در نظر دارد سهام شرکت حمایت گستر ایران خودرو (سهامی خاص) را به قیمت پایه هرسهم به مبلغ ۱۰۷.۳۱۸ ریال واگذار نماید.

دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه ددام

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی شرکت ددام که در ساعت ۱۴:۰۰ روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ در استان تهران، شهر تهران به آدرس تهران خیابان ولیعصر بالاتر از صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران-خیابان استقلال-مجتمع فرهنگی ورزشی تلاش برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

برگزاری مزایده مرقام

شرکت مرقام در نظر دارد برای فروش قطعات مازاد (شامل قطعات خودپرداز بانکی، رایانه، چاپگر و سرور) در تاریخ اول خرداد ماه مزایده برگزار کند.

دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات دسانکو

نرخ فروش ۷ قلم از محصولات شـرکت دسانکو به جهت پوشش هزینه‌های ناشی از افزایش قیمت مواد اولیه و بسته بندی براساس مجوز سازمان غذا و دارو افزایش یافته است.

پرداخت سود نقدی سخوز

سود سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت سخوز منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۲ از شهریور ماه ۱۴۰۳ و در مهلت قانونی از طریق سجام پرداخت خواهد شد.

تصمیمات هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه مادیرا

با توجه به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ و باستناد مصوبة مجمع عمومی فوق‌العاده ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ و اطلاعیه زمان تشکیل جلسه هیئت‌مدیره در خصوص افزایش سرمایه، مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۲
موضوع افزایش سرمایه به مبلغ ۴۶۰۰۰۰۰ میلیون ریال معادل ۲۴ درصد از محل مطالبات و آورده نقدی مورد تصویب قرار گرفت.

زمان تشکیل جلسه هیئت‌مدیره در خصوص افزایش سرمایه کچاد

جلسۀ هیئت مدیره به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه شرکت کچاد از مبلغ  ۳۲۴۰۰۰۰۰۰میلیون ریال به مبلغ ۳۷۱۵۰۰۰۰۰ میلیون ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۴۷,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال و از آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی) در روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ برگزار خواهد گردید.

قطعی‌شدن معامله خریدسهام شرکت فرهنگی‌ورزشی‌استقلال شگویا

شرکت شگویا (سهام عام) به عنوان یکی از اعضای کنسریوم رقابت در عرضه سهام شرکت فرهنگی ورزشی استقلال ایران از طریق شرکت فرابورس ایران در تاریخ ۰۳/۰۲/۱۴۰۳ به قیمت هرسهم ۳، ۰۴۶ ریال و به تعداد ۲، ۱۵۸، ۲۳۰، ۰۰۰۰ سهم (معادل ۲۰ درصد کل سهام شرکت مذکور) به ارزش کل ۶، ۵۷۳، ۹۶۸، ۵۸۰۰۰۰ ریال با شرایط مندرج در آگهی عرضه به عنوان برنده مزایده اعلام گردید.

شفاف سازی غمارگ

پیرو شایعه منتشر شده در پایگاه خبری خبرگزاری‌های داخلی مبنی بر توزیع روغن حاوی سموم کشاورزی (آفت کش ها) به استحضار می‌رساند کلیه محموله‌های روغن‌های خام وارداتی می‌بایست مجوز سازمان غذا و دارو را جهت مصرف اخذ نمایند که روغن‌های مورد اشاره از این مهم مستثنی نبوده و سلامت آن توسط نهاد فوق الذکر تایید و جهت مصرف و عرضه تایید گردیده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا