پژوهشگاه صنعت نفت با شرکت کیمیاگران نفت‌ قرارداد امضا کرد

به گزارش خبرنگار شانا، پژوهشگاه صنعت نفت قراردادی ۲ساله با شرکت کیمیاگران نفت امروز (شنبه، ۲۲ اردیبهشت) در حاشیه روز پایانی بیست‌وهشتمین نمایشگاه‌ بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، امضا کرد.

این قرارداد بین عظیم کلانتری‌اصل، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، و جواد جعفری، مدیرعامل شرکت کیمیاگران نفت، امضا شد. «انجام خدمات و همکاری‌های مشاوره‌ای، مطالعاتی و تحقیقاتی» و «همکاری مشترک در خرید تجهیزات لازم برای راه‌اندازی دستگاه ارزیابی Top of Line Corrosion» و «ارزیابی مواد شیمیایی تولیدی شرکت کیمیاگران نفت» از مهم‌ترین مفاد این قرارداد است.

در آیین امضای این قرارداد، جواد جعفری، مدیرعامل شرکت کیمیاگران نفت، گفت: یکی از مواد این قرارداد مربوط به ساخت یک دستگاه اندازه‌گیری ویژه است که شرکت نفت‌ و گاز پارس جنوبی، سال‌هاست برای انجام امور مربوط به این دستگاه، به آزمایشگاهی در انگلیس وابستگی دارد.

وی ادامه داد: امیدواریم از امسال با کمک پژوهشگاه صنعت نفت، این آزمایش‌های ویژه را در داخل کشور انجام و نتایج را به‌عنوان یک مرجع قابل اتکا، در اختیار شرکت نفت‌ و گاز پارس جنوبی قرار دهیم.

به گزارش شانا، نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «صنعت نفت؛ جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه» از چهارشنبه (۱۹اردیبهشت‌۱۴۰۳) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز شده و امروز (۲۲اردیبهشت‌۱۴۰۳) به کار خود پایان داد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا